Dil Seçiniz

Gıda ekipmanları sektöründe hızla gelişen teknoloji her alanda kendini gösteriyor. Türk dönerinin ünü dünyada arttıkça, ihtiyacın karşılanması adına devreye döner robotları giriyor. Türkiye’yi ve dünyayı bu döner robotu teknolojisiyle tanıştıran isimlerden Korkmaz

Mekatronik firması, dünyanın dört bir yanına döner kesme robotları ihraç ediyor. Korkmaz Mekatronik firması, döner kesme robotlarının tamamında IGUS markamızın hareketli esnek kablolarını ve enerji kanallarını kullanıyor. Ürün kalitesi, satış ve servis sonrası hizmete çok önem veren firma, robotlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasına öncelik veriyor. Üretim Müdürü Gökhan Özçelik ile yaptığımız görüşmede aktardıkları, IGUS’un “takın, unutun” sloganını destekler nitelikteydi. Müşteri memnuniyetinin önceliğine dikkat çeken Gökhan Bey, robotların çalışması esnasında enerji ve kontrol mekanizmasında aksaklıklar yaşanmaması için IGUS’un uzun ömürlü esnek kablolarını tercih ettiklerini, uzun zaman önce robotlarında kullanılmak üzere ortam şartlarına uygun ürün seçimi yaptıklarını ve hiçbir sorun yaşamadan aynı ürünleri kullanmaya devam ettiklerini belirttiler.

Biz de Hidrel olarak, kaliteye verdikleri önem ve IGUS’u tercih ettikleri için Korkmaz Mekatronik firmasına teşekkür ediyor, Türk dönerini ve makine teknolojisini dünyaya tanıtmadaki başarılarının devamını diliyoruz.